Teklif! Promosyon 2024 takvim yılı içerisinde tüm ürünlerimiz ücretsiz! Hemen Başvur
2024 Takvim Yılında Tüm Hizmetlerimiz Ücretsiz!

Fiyat Tablomuz

Fiyatlandırma
1-12 Oda Kapasite

Ücretsiz /aylık

Ücretsiz /yıllık

Her zaman ücretsiz
Bizden
13-29 Oda Kapasite

14$ /aylık

153$ /yıllık

30 Oda ve Üzeri

19$ /aylık

$194 /yıllık

ÖYS Otel Yönetimi
Rezervasyon Yönetimi
Gelir Yönetimi
Hızlı E-Fatura Modülü
Toplu Rezervasyon
Kredili Satış
Banka Sanal Pos Raporu
Departman Gelir Yönetimi
Kasa ve Gider Yönetimi
Vardiya Sistemi
Kullanıcı Yönetimi
Aylık/Günlük/Yıllık Rapor
Tarife ve Doluluk Raporu
ÖYS Büro Modülü
Cari Kart Yönetimi
Stok Yönetimi
Depo / Ambar Yönetimi
Doğrudan Temin İhale Yönetimi
Salon Kira Yönetimi
e-Fatura Yönetimi
Alış Faturası ve Gider Yönetimi
Dinamik Web Sayfası
Online Rezervasyon Modülü
Çoklu Tema Desteği
İhale Duyurusu ve Haber Yönetimi
Fotoğraf Galerisi
Yönetilebilir Menü
Sınırsız Sayfa Tanımı
İletişim Formları
Sanal Pos Entegrasyonu
e-Posta, SMS Bildirimi
SSL Sertifikası
Kurumsal Hosting
KVKK uyumlu e-Posta
10 Adet
10 Adet
15 Adet
Aylık Trafik
100 GB
300 GB
400 GB
Disk Alanı
4 GB
6 GB
10 GB
Sahguard Firewall Lisansı
İnternet Erişim Kayıtlarının Loglanması
Tubitak Zaman Damgası İle İmza
İnternet Erişim Log Bulut Yedek
Web Filtre
TC Kimlik İle Kablosuz Ağa Kayıt
Konaklama Bilgileri İle Kablosuz Ağ Erişimi
Tavsiye Edilen Kullanıcı Sayısı
25 Kullanıcı
40 Kullanıcı
90 Kullanıcı
Sıkça Sorulan Sorular

Yardıma ihtiyacınız mı var?

12 oda ve daha az kapasiteli kurumlar için Öğretmenevi Yönetim Sistemi süresiz olarak ücretsiz kullanıma sunulmaktadır.

Güvenlik duvarı yazılımımız ayrı bir donanım üzerinde çalışmakta olup, sistem odalarında Modem ile Switch arasına yerleştirilmektedir. Sahguard Güvenlik Duvarı'nı kullanabilmek için UTM Cihaz veya en az 3 ağ kartı bulunan, güncel bir Intel 64Bit tabanlı sistem gerekmektedir. Donanım seçenekleri ve temini hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

5070 Sayılı kanun gereği, kayıt altına alınan logların zaman damgası ile imzalanması gerekmektedir. Zaman damgası temin etmek için Kamu Sertifikasyon Merkezi'ni kullanabilir veya firmamızdan Bulut Tabanlı Yedekleme ve Zamana Damgası hizmetini satın alabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde, kayıtlarınızı güvenli bir şekilde zaman damgasıyla işaretleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve temin konusunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ÖYS Otel, XML ve JSON tabanlı konuk bilgilerinin dışarıdan erişebileceği bir web servis modülüne sahiptir. Mevcut güvenlik duvarınızın, gerekli yetkilendirmeler yapılarak bu uzantıları destekleyen her modele bağlantı sağlaması mümkündür. Ancak, bazı ağ çözümlerinin regülasyonları karşılamaması nedeniyle (örneğin Mikrotik vb.), bu cihazların kullanılmasını önermemekteyiz. Uygun bir güvenlik duvarı seçimi, entegrasyonu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Detaylı bilgi ve öneriler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hayır, 2024 yılı içerisinde herhangi bir ödeme yapmanız gerekmemektedir. Bu süre boyunca yazılım veya lisans ücretleri talep edilmeyecektir. Ancak, 2025 takvim yılından itibaren, beyan ettiğiniz bilgilere göre aylık veya yıllık faturalandırma süreci başlayacaktır.

Fiyatlarımız dövize endeksli olduğu için hizmetlerimizin fiyatlandırması Amerikan Doları üzerinden yapılır ve bu sebeple fiyatlarımız döviz olarak sabit kalmaktadır.

Şu an için sadece UyumSoft ile e-Fatura entegrasyonumuz bulunmaktadır. Ancak, entegratör seçiminde müşterilerimize özel indirimler ve ek destek şartları sunarak komisyon ödemesi yerine daha avantajlı bir çözüm sunmaktayız. İlerleyen dönemlerde, uygun koşullar sağlandığında diğer entegratörleri de desteklemeyi planlamaktayız. Bu sayede, kontör sayısına bakılmaksızın indirimli fiyatlardan kontör temin edebilir ve destek konusunda öncelikli hizmet alabilirsiniz.

Müşterilerimiz tarafından başvuru ekranında verilen bilgilere dayanarak, ilk kurulum ve ayarlamaları ücretsiz olarak sağlamaktayız. Ayrıca tüm modüller için video eğitim içerikleri sunmaktayız. Web sayfasının kurulumu ve gerekli ayarları tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Sonrasında, yönetim paneli üzerinden tema seçimi ve isteğe bağlı özelleştirmelerinizi yapabilirsiniz.

Hayır, ÖYS'nin SaaS yapısı sayesinde herhangi bir programın bilgisayarınıza yüklenmesine gerek yoktur. Tüm sistem bulut tabanlı olarak çalışır. Bu sayede, verileriniz güvende tutulur ve yedeklemeler düzenli olarak tarafımızdan gerçekleştirilir. Öğretmenevi Yönetim Sistemi'ne internete erişim sağlayan herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz, bu da esneklik ve kullanıcı dostu bir deneyim sunar.