Teklif! Promosyon 2024 takvim yılı içerisinde tüm ürünlerimiz ücretsiz! Hemen Başvur
02. Tanımlamalar

İhale Listesi, büro yönetim sisteminizde yer alan ve ihalelerin bilgilerini görüntüleyebileceğiniz bir sayfadır. İhaleleri yönetmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1.Büro yönetim sisteminde sağ tarafta bulunan "İhale İşlemleri" sekmesine tıklayın.

2.Açılan menüden "İhale Listesi" butonuna tıklayıp "İhale Listesi" sayfasını açın.

3.İhale listesinde iki tane sekme görünecektir: "Açık İhaleler" ve "Kapalı İhaleler". "Açık İhaleler": Teklifi oluşturulmayan veya teklifi onaylanmayan ihalelerin listesini içerir. "Kapalı İhaleler": Teklifi kabul edilen veya sonlandırılan ihalelerin listesini içerir.

4.İhalelerin bilgilerini (İhale Başlığı, Belge Tarih Sayı, Belge Tarih) inceleyebilirsiniz.

5.İlgili ihaleyi silmek isterseniz, "İhaleyi Sil" butonuna tıklayabilirsiniz.


İhale Listesi

Komisyon üyeleri, bir kurum veya organizasyonda yer alan ve belirli bir komisyon görevini üstlenen kişilerdir. Büro yönetim sisteminizde komisyon üyelerini yönetmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:


1.Büro yönetim sisteminde sağ tarafta bulunan "İhale İşlemleri" sekmesine tıklayın.

2.Açılan menüden "Komisyon Üyeleri" butonuna tıklayıp "Komisyon Üyeleri" listesini görüntüleyebilirsiniz.

3.Komisyon Üyeleri listesinde her bir üyenin adı, soyadı ve unvanı gibi bilgileri görebilirsiniz.

Komisyon Üyeleri

4.Yeni bir üye kaydı oluşturmak için sayfanın sağ tarafında bulunan "Üye Kayıt" formunu doldurun. Komisyonun adı, üyenin adı, soyadı ve unvanı gibi bilgileri girmeniz gerekmektedir. Kaydettiğinizde, yeni üye kaydı Komisyon Üyeleri listesine eklenir.

Üye Kayıt

Üye Düzenleme

5.Bir üyenin kaydını düzeltmek veya güncellemek isterseniz, "Düzenle" ikonuna tıklayın. Açılan düzenleme formunda üyenin adı, soyadı ve unvanı gibi bilgileri değiştirip güncelleyebilirsiniz.


6.Bir üyeyi silmek istediğinizde, "Sil" butonuna tıklayıp üyeyi listeden silebilirsiniz.

Bu adımları takip ederek komisyon üyelerini yönetebilir, yeni kayıtlar oluşturabilir, mevcut kayıtları düzeltebilir veya silme işlemleri yapabilirsiniz.

Firma listesi, büro yönetim sisteminizde yer alan firmaların bilgilerinin tutulduğu bir liste olarak kullanılır. Bu listeyi yönetmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1.Büro yönetim sisteminizde sağ tarafta bulunan "İhale İşlemleri" sekmesine tıklayın.

2.Açılan menüden "Firma Listesi" butonuna tıklayıp "Firma Listesi"ni görüntüleyin.

3.Firma listesinde her bir firmanın bilgilerine (firma unvanı, firma adı, telefon, adres, vergi numarası, vergi dairesi) ulaşabilirsiniz.

Firma Listesi

4.Yeni bir firma kaydı oluşturmak için sayfanın sağ tarafında bulunan "Firma Kaydet" formunu doldurun. Firma adı, firma unvanı, telefon, adres, vergi numarası, vergi dairesi gibi bilgileri girmeniz gerekmektedir. Kaydettiğinizde, yeni firma kaydı firma listesine eklenir.

Firma Kaydetme

Firma Düzenleme

5.Bir firma kaydını düzenlemek isterseniz, "Düzenle" ikonuna tıklayın. Açılan düzenleme formunda firmanın bilgilerini değiştirerek güncelleyebilirsiniz.


6.Bir firma kaydını silmek isterseniz, "Sil" ikonuna tıklayıp ilgili firmayı listeden silebilirsiniz.

Bu adımları takip ederek firma listesini yönetebilir, yeni kayıtlar oluşturabilir, mevcut kayıtları düzeltebilir veya silme işlemleri yapabilirsiniz.